O nas

O’Prime -wielobranżowa firma zarejestrowana w Polsce w 2014, ale historia rozpoczyna się jeszcze w 2008.
Kreatywność nie ma granic, dla tego działalność studio artystycznego ma bardzo szeroki szereg ofert.
W naszym portfolio:
-ponad 9 lat doświadczenia w kreacji niestandardowych, kreatywnych projektów;
-ponad 20 000 metrów kwadratowych zrealizowanych murale oraz artystycznego malowania ścian na zupełnie różnych powierzchniach, zaczynając od asfaltu i kończąc dachem;
-ponad 9 lat doświadczenia w projektowaniu, aranżacji wnętrz, dekoracji i dizajnu;
-Niektóre autorskie obrazy znajduje się w prywatnych kolekcjach na Ukrainie, Polsce, Francji, Niemczach, USA, Argentynie, Meksyk.

Serce firmy znajduje się w Zielonej Górze, ale pracujemy w całym kraju i za granicą!
Więcej o nas - OPrime.pl

O'Prime sp. z o. o.
E-mail: biuro@oprime.pl

Zapraszamy do obejrzenia wideo, które pokazuję Wam
nasz "behind the scenes" niektórych realizowanych projektów w period do 2017r.


Certyfikat SSL

Nasz sklep posiada Certyfikat SSL.
SSL chroni transakcje i zabezpiecza przesyłane poufnych informacji przez stronę naszego sklepu by.oprime.pl , takie jak hasła, loginy, dane osobowe itp. Możecie mieć pewność, że przesyłane informacje nie trafią w niepowołane ręce!

Regulamin

Regulamin sklepu by.oprime.pl znajduję się pod linkiem - regulamin.

Każdy Klient zobowiązany jest do zapoznania się z treścią Regulaminu, a jego postanowienia stają się dla Klienta wiążące w chwili dokonania przez niego zakupów w Sklepie.
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Klienta z zapisanych w nim zasad i postanowień.
Zakup w naszym sklepie internetowym  by.oprime.pl jest równoznaczny z akceptacją warunków podanego regulaminu sklepu w szczególności dotyczących form płatności oraz kosztów wysyłki.

Jak zamawiać

Zamówienia można składać drogą elektroniczną poprzez system sprzedażowy Sklepu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok, z zastrzeżeniem, że ich realizacja odbywa się w Dni Robocze od godz. 9.00 do godz.17.00 .

Grafika / Obraz / Tapeta na indywidualne zamówienie

Możemy specjalnie dla Ciebie, dla Twojego wnętrza, dla Twojego biznesu, dla Twojego życia stworzyć unikalny produkt lub usługę. 
Napisz do nas na adres- biuro@oprime.pl 
Na pewno Zaproponujemy Ci coś wyjątkowego!Jakość | technologii | tabele rozmiarów | materiały

Informację dotyczącą jakości produktów, technologii, tabele rozmiarów, materiały, inne - można obejrzeć pod linkiem - materiały

Prawa Własności Intelektualnej

Właściciel Sklepu firmie O’Prime Sp. z o.o.oświadcza, iż posiada wszelkie autorskie prawa majątkowe do utworów w postaci wzorów graficznych lub graficzno-słownych, które są zamieszczone w Sklepie internetowym BY.OPRIME.PL. Wzory graficzne lub graficzno-słowne umieszczane w Sklepie internetowym BY.OPRIME.PL stanowią przejaw działalności twórczej i stanowią utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wzory graficzne i graficzno-słowne umieszczane w Sklepie internetowym BY.OPRIME.PL nie naruszają praw osób trzecich.

Wykorzystywanie materiałów udostępnianych w Sklepie w jakiejkolwiek formie wymaga każdorazowo zgody Właściciela Sklepu.

Metody płatności

Zapłata za zamówienia produktu przez Klienta odbywa się przelewem na konto bankowe Właściciela Sklepu.
O’Prime Sp. z o.o. może wystawić faktury VAT na życzenie Klienta.

Termin realizacji

Sklep pracuję od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do godz. 17.00.
Zamówienia można składać drogą elektroniczną poprzez system sprzedażowy Sklepu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok, z zastrzeżeniem, że ich realizacja odbywa się w Dni Robocze od godz. 9.00 do godz.17.00
Na dzień dzisiejszy termin realizacji zamówień wraz z dostawą do klienta to około 14 dni. 
Dodatkowe pytania odnośnie terminu realizacji konkretnego zamówienia można zgłaszać mailowo:
biuro@oprime.pl 
Na maile odpowiadamy do 48h w dni robocze.

Dostawa

Na terenie Polski dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej

Wysyłka za granicę

W sprawach wysyłki za granicę proszę o kontakt mailowy:  biuro@oprime.pl 
Na maile odpowiadamy do 48h w dni robocze.

Zwrot

Regulamin

§ 13. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Aby skutecznie odstąpić od umowy, należy we wskazanym terminie wysłać do Sklepu stosowne pisemne oświadczenie. Zaleca się wysłać oświadczenie listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Oprócz przekazania takiego oświadczenia Klient ma obowiązek zwrócić do Sklepu zakupiony towar. Produkt powinien być odesłany w terminie do 10 dni w stanie niezmienionym. Koszt takiej przesyłki pokrywa Klient. Z kolei Sklep musi poświadczyć na piśmie zwrot towaru. Dodatkowo ma obowiązek zwrócić Klientowi równowartość ceny towaru.
2. Zamówiony przez Klienta produkt jest skonfigurowany na podstawie indywidualnego i szczegółowego zamówienia, dlatego też zgodnie z art. 10 ust. 3 pkt.4 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. Nr 22, poz. 271) prawo do odstąpienia od umowy w trybie art. 7 ust. 1 ww. ustawy (czyli zwrotu towaru w terminie 10 dni bez podania przyczyny) nie przysługuje.
3. Towar kupiony przez Internet można zwrócić bez podania przyczyny, składając pisemne oświadczenie w terminie 10 dni kalendarzowych. Liczy się go od dnia wydania.
4. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

Rejestracja / Logowanie
Subskrypcja

Wyślij email dla otrzymania Newslettera.Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera od Sklepu by.oprime.pl. Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie Sklepu.

Pytania / propozycje? Napisz do nas!